WZNAWIAMY TRENINGI WSZYSTKICH GRUP

Od dnia 19 maja 2020 r. (wtorek) wznawiamy treningi dla wszystkich grup wiekowych. Rozpiska treningów znajduje się w kalendarzu gdzie Skrzaty i Żaki mają treningi we wtorki i czwartki a Orliki i Trampkarze w poniedziałki i środy może też i w piątki.

Aby uczestniczyć w treningach należy na pierwszy trening przyjść z wydrukowanym i podpisanym oświadczeniem pobranym ze strony internetowej ( trener również będzie miał wydruki do wypełnienia). Proszę o zapoznanie się z tym dokumentem i przesłanie mi informacji zwrotnej o chęci uczestnictwa w treningach.

Treningi będą prowadzone w Świerczyńcu na boisku za szkołą podstawą w wyznaczonych godzinach, pod warunkiem zgłoszenia się co najmniej 6 osób z danej grupy. Uruchomimy tylko te grupy w których będzie odpowiednia ilość zgłoszeń, i tak aż do uruchomienia wszystkich grup. Należy na bieżąco śledzić stronę internetową gdzie w kalendarzu będą widnieć tylko aktualne grupy treningowe. Aktualizacja co niedziela po 20 00

W poniedziałki należy sprawdzić na stronie internetowej  które grupy będą trenować a które nie. Decyduje ilość zgłoszonych zawodników. 

Na potwierdzenie chęci uczestnictwa w treningach czekam do niedzieli 17 maja godz 20 00, potwierdzenie należy przesłać  sms lub mailowo (660 491 073; uks.grom.swierczyniec@o2.pl).

Poniżej treść oświadczenia, w zakładce pliki do pobrania jest dokument w pdf (oświadczenie maj 2020)

Dodaj komentarz