WOKÓŁ BYSTREJ – I PIESZY RAJD GÓRSKI

      Nadszedł czas na pierwszy wyjazd  14.05.2023r (niedziela) godz 7 00udamy się do Bystrej gdzie przejdziemy przez Magurę Kąpielisko na Klimczok, chwila przerwy przy schronisku, następnie udamy się na Szyndzielnię tam kolejna przerwa na posiłek, po odpoczynku udamy się do Bystrej pod autokar zaliczając po drodze Kozią Górę. Trasa liczy ok 16km a czas przejścia to ok 6h bez przerw. Najwyższym szczytem tego rajdu jest Klimczok (1117m m n.p.m), suma podejść wyniesie 961m a zejść jest prawie tyle samo bo 959 m. 

     Startujemy spod szkoły podstawowej w Świerczyńcu o godz 7 00, zbiórka 6 45. Zabieramy uczestników wyjazdu z przystanków przy ul Ruchu Oporu, jedziemy pod halę sportową w Bojszowach i wracamy się w stronę Pszczyny, po drodze ostatni przystanek  w Międzyrzeczu przy szkole podstawowej.

Proszę o odpwiednie przygotowanie się do wyjazdu, a opiekunów osób małoletnich proszę o pobranie wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia, które jest w zakładce “Pliki do pobrania”.

Proszę zapoznać się z  REGULAMINEM WYJAZDÓW zamieszczonym poniżej i w zakładce ” Pliki do pobrania”

Tym razem darmowy wyjazd finansowany jest z projektu :

Projek realizowany jest przez UKS GROM Świerczyniec w ramach programu Centrum Rozwoju w projekcie pn. „Centrum Usług Społecznych w Gminie Bojszowy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020

 

 

 

 

Dodaj komentarz