TURNIEJ MIEJSCOWOŚCI GMINY BOJSZOWY ZA NAMI

Co się odwlekło to nie uciekło, turniej zakończony, pogoda wytrzymała zawodnicy też. Szkoda, że mieszkańcy Gminy Bojszowy nie dopisali, dobrze że chociaż rodziny paru reprezentantów przyszły kibicować, choć przy stu uczestnikach to była ich garstka.

Impreza wydawało by się trafiona w punkt, rywalizacja między miejscowościami zawsze była, a tu zonk, tyle zachodu a odzew marny, no cóż po takiej frekwencji zapał zgasł.

Ponarzekałem, ale jest to uzasadnione.

Teraz pozytywnie.

Dziękuję  reprezentacjom poszczególnych miejscowości za przybycie i rywalizację.

Pragnę podziękować osobom, które przygotowały cały turniej i pomogły go przeprowadzić, a szczególne podziękowania należą się całej mojej rodzinie Gwóźdź,  Adriannie i Damianowi Gembołyś oraz Joannie Kostka.  Podziękowania należą się też Mirosławowi Liszka za przygotowanie specjalnie na turniej “KULEBELE”, i Józefowi Makosz za udostępnienie wozu konnego. Dziękuję również wszystkim którzy pomagali posprzątać przed i po imprezie oraz firmie MASPEX i ZRI CHROBOK, Gminie Bojszowy, GPK Bojszowy, i OSP BOJSZOWY NOWE.

Poniżej wyniki w poszczególnych konkurencjach

Turniej został przeprowadzony przez UKS GROM Świerczyniec w związku z projektem “Centrum Usług Społecznych w Gminie Bojszowy” zadanie nr 3  “Centrum Rozwoju”,  w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz