Plan imprez organizowanych przez UKS GROM Świerczyniec w ramach projektu Centrum Rozwoju edycja 2023

   

     Przedstawiamy plan imprez które będą organizowane w 2023r.

Piesze Rajdy górskie już zostały opisane a szczegóły  Turnieju Gminnych Miejscowości i Rajdu Rowerowego są opracowywane. Proszę zapoznać się z datami i zorganizowanie sobie wolnego czasu na te wydarzenia. Terminy są sztywne, pogoda zamówiona, więc uczestników i kibiców nie powinno zabraknąć.

Przedstawiamy kilka informacji które są już pewne.

     Turniej Gminnych Miejscowości – wiemy już że nie będzie rozgrywek piłki nożnej dorosłych, odbędzie się siatkówka na zasadach z zeszłego roku, siłacze już muszą zacząć ćwiczyć a i sztafety rodzinne też powinny się przygotować. Nastąpi też jedna zasadnicza zmiana, mianowicie w tej edycji jedna osoba może startować tylko w jednej konkurencji, znacznie usprawni to prowadzenie turnieju. 

     Rajd Rowerowy – tym razem startujemy z Międzyrzecza, zbieramy się na boisku Polonii i jedziemy leśnymi ścieżkami na boisko przy OSP Świerczyniec, tam zakończenie rajdu, poczęstunek i niespodzianka przygotowana przez Stowarzyszenie Dobro Bez Granic.

 

Szczegóły podane zostaną najpóźniej do końca maja, na razie macie czas na zorganizowanie się i zarezerwowanie sobie wolnych dni na te wydarzenia. 

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel 660 491 073.

Dodaj komentarz