BARANIA GÓRA SZLAKIEM I POZA SZLAKIEM – II PIESZY RAJD GÓRSKI

Czas na drugi wyjazd  25.06.2023r (niedziela) godz 7 00udamy się do Wisły Czarne, powspinamy się na Baranią Górę. Trasa biegnie z Wisły Czarne na Baranią Górę (1220 m n.p.m), po zdobyciu góry idziemy przez Wierch Wisełka, Wierch Równiński, do schroniska Przysłop pod Baranią Górą, tam posiłek i zejście do Wisły. Trasa liczy ok 18 km czas przejścia to ok 7h nie wliczając przerw. Tym razem podejść mamy ok 740m a zejść 750m

     Startujemy spod szkoły podstawowej w Świerczyńcu o godz 7 00, zbiórka 6 45. Zabieramy uczestników wyjazdu z przystanków przy ul Ruchu Oporu, jedziemy pod halę sportową w Bojszowach i wracamy się w stronę Pszczyny, po drodze ostatni przystanek  w Międzyrzeczu przy szkole podstawowej.

Proszę o odpwiednie przygotowanie się do wyjazdu, a opiekunów osób małoletnich proszę o pobranie wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia, które jest w zakładce „Pliki do pobrania”.

Proszę zapoznać się z REGULAMINEM zamieszczonym w zakładce ” Pliki do pobrania”

Tym razem darmowy wyjazd finansowany jest z projektu :

Projek realizowany jest przez UKS GROM Świerczyniec w ramach programu Centrum Rozwoju w projekcie pn. „Centrum Usług Społecznych w Gminie Bojszowy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz