TURNIEJE SKRZATÓW ROCZNIKI 2012-2014

W tym sezonie bierzemy również udział w rozgrywkach Skrzatów roczniki 2012 – 2014. 

Będzie to w formie turniejo- festynu. Będą rozgrywki piłkarskie ośmiu drużyn oraz inne zawody sprawnościowe uzależnione od inwencji organizatora. Każdy zawodnik otrzyma poczęstunek i a może nawet nagrody czy upominki, poczęstunek równiej będzie dostępny do opiekunów. 

Dlatego prosimy o zgłaszanie się do Prezesa rodziców zawodników tych roczników, którzy będą uczestniczyć w  rozgrywkach.

Poniżej informacje z podokręgu

 

Klub organizator turnieju zobowiązany jest do drobnego poczęstunku wszystkich zawodników i trenerów. Mile widziane drobne nagrody za uczestnictwo w formie medali lub drobnych gadżetów, jednak szczegóły pozostawiamy organizatorom. W celu zminimalizowania kosztów ustalono współgospodarza, który będzie pomagał organizacji turnieju. Szczegóły ustalają kluby pomiędzy sobą.

DO DNIA 23 KWIETNIA 2019 R. KLUBY ZGŁASZAJA LICZBE ZAWODNIKÓW UCZESTNICZACYCH W ROZGRYWKACH (maksymalnie 10 osób) celem przygotowania poczęstunku, ewentualnie nagród.

Miasteczko piłkarskie będzie ustawiane w przypadku dostępności. Szczegóły będzie można ustalić z panem Arkadiuszem Nawrockim.

Ze względów sportowych należy przygotować cztery boiska o wymiarach 26-30 m x 20-22 m.

Czas gry – max 2×8 minut lub 1×12 minut.

Oprócz meczy piłkarskich mile widziane dodatkowe atrakcje po stronie organizatora – grill dla rodziców, dmuchańce, zjeżdżalnie, tory przeszkód itd. Prosimy o przygotowanie strefy muzycznej (audio).

Proponowany wzór przygotowania boiska do rozgrywek.

Proponujemy przygotować strefę audio i foto

Plan rozgrywek.

Drużyny grają na kliku boiskach zgodnie z załączonym harmonogramem systemem każdy z każdym. W zależności od ilości boisk różny będzie czas meczy nie mniej niż 10 minut na mecz. Mecze sędziują trenerzy drużyn uczestniczących w meczu. Nie rejestrujemy wyników.

Proponujemy przygotowanie dodatkowych miejsc zabaw w tym zabaw sportowych jak tory przeszkód, zabawy z piłką czy innym sprzętem sportowym.

Całą organizację pozostawiamy organizatorom.

W zabawie boiskach mobilnych i zabawkach dmuchanych mogą uczestniczyć również osoby z zewnątrz zaproszeni przez organizatora festynu.

Na zakończenie festynu proponujemy pamiątkowe zdjęcia

Dodaj komentarz