ZAPISY DO 11 PAŹDZIERNIKA NA RODZINNY RAJD ROWEROWY Z UKS GROM ŚWIERCZYNIEC

Zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 12.10.2019 r (sobota). 

Jest to już ostatnia impreza sportowo-rekreacyjna organizowana przez UKS GROM Świerczyniec, która skierowana jest dla wszystkich mieszkańców Gminy Bojszowy. Liczymy na złotą polską jesień i rodzinne aktywne  spędzenie sobotniego dnia z  GROMEM. Tak więc na rowery i w drogę. 

 Zbiórka za OSP Bojszowy Nowe godz 11 30 ,start godz 12 00 . Planowany wjazd uczestników na  metę rajdu tj.  obiekty sportowe za OSP Bojszowy Nowe przy ul. Ruchu Oporu ok godz 14 30.

Później poczęstunek, piknik z muzyką,  a jak pogoda dopisze, to dla najmłodszych dostępne będą dmuchańce, a na wszystkich  czekają różne  zabawy plenerowe.

Planowane zakończenie imprezy godz 18 30.

Trasa rajdu to ok 20 km i przebiegać będzie ulicami Ruchu Oporu, Korzenicką , Wiklinową do lasu w kierunku Barwnej, tam przystanek. Następnie przejazd przez Barwną na Skośną  dalej  Złoty Łan, Wita, Królewskiego przejazd przez mostek do Fabrycznej, dalej Domową ,Stalmacha,  przejazd przez Pancerniaków w kierunku Spacerowej,  polną drogą do ul Kowola i Ruchu Oporu na Boisko za OSP Bojszowy Nowe. 

 

ZAPISY PRZYJMUJE JANUSZ GWÓŹDŹ drogą mailową e-mail: uks.grom.swierczyniec@o2.pl ,

lub telefonicznie pod nr. telefonu  660 491 073  do dnia 11 października 2019 r.

Przy zapisaniu należy podać Imię, Nazwisko adres i nr telefonu a osoby niepełnoletnie dane swojego opiekuna.

KONIECZNIE NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM

 

Regulamin Rodzinny Rajd Rowerowy 2019

 

 

Dodaj komentarz