ŁYSA GÓRA – DRUGIE PODEJŚCIE

Drugie podejście do IV Pieszego Rajdu Górskiego odbędzie się 27.08.2023r (niedziela). Spróbujemy jeszcze raz zmierzyć się z pogodą i zdobyć Łysą Górę w Czechach. Udamy się do Ostrawic gdzie wyruszymy na szczyt ( 1314 m n.p.m.). Na szczycie wieża widokowa i schronisko gdzie odpoczniemy. Długość tej trasy to ok 15 km , suma podejść 844m a zejść 975m , czas przejścia to ok 6h

     Startujemy spod szkoły podstawowej w Świerczyńcu o godz 7 00, zbiórka 6 45. Zabieramy uczestników wyjazdu z przystanków przy ul Ruchu Oporu, jedziemy pod halę sportową w Bojszowach i wracamy się w stronę Pszczyny, po drodze ostatni przystanek  w Międzyrzeczu przy szkole podstawowej.

Proszę o odpwiednie przygotowanie się do wyjazdu, a opiekunów osób małoletnich proszę o pobranie wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia, które jest w zakładce „Pliki do pobrania”.

Proszę zapoznać się z REGULAMINEM zamieszczonym w zakładce ” Pliki do pobrania”

Wyjazd finansowany jest z projektu :

Projek realizowany jest przez UKS GROM Świerczyniec w ramach programu Centrum Rozwoju w projekcie pn. „Centrum Usług Społecznych w Gminie Bojszowy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. 

Dodaj komentarz